אודותיי

שלום וברוכים הבאים למרכז פעילויות לנשים, לנשים בהיריון ולנשים לאחר לידה. 

שמי רונה לי רויטל מזרחי. בהכשרתי המקצועית אני מיילדת,, אחות מוסמכת, בעלת תואר B.A במנהל מערכות בריאות, מדריכת הכנה ללידה, מדריכת הנקה ומדריכת התעמלות לנשים בהריון ואחרי לידה ומתאים לכל אישה בגילאיי 20-50. 

בנוסף להכשרות אלה אני עוסקת במדיטציה והרפייה בהיריון כהכנה לקראת הלידה. 

 

כבעלת ניסיון מעל 15 שנים בתחומים בהם אני עוסקת אני מאמינה כי חווית הלידה היא אחת מהחוויות העוצמתיות, שאנחנו הנשים, עתידות לעבור בחיינו הבוגרים ומטרתי היא - להפוך את חווית הלידה שלך ושל המלווים אותך לאישית, ייחודית, עוצמתית ומלאת אור. ללדת באור הוא המקום בו תוכלו לקבל מידע, הכוונה ותמיכה, באווירה רגועה, באופן פרטני או קבוצתי, בגישה בה אתם בוחרים ללדת, בליווי אישי ויחס חם. אני כאן בשבילכם! 

 

את לימודי הסיעוד לאחות מוסמכת למדתי בבית הספר האקדמי לסיעוד בבית החולים "העמק" בעפולה ומיד הרגשתי שזהו ייעודי המקצועי. למדתי מיילדות במרכז להכשרה מתקדמת בסיעוד שליד המרכז הרפואי רמב"ם. רכשתי ניסיון רב בעבודתי כאחות מוסמכת ומיילדת בבית החולים "העמק", "פוריה", "איכילוב" ו- "תל השומר".

במהלך השנים חיפשתי להתפתח וללמוד תחומים נוספים שעניינו והפרו אותי בעבודתי, אותם אני משלבת בעבודתי כמיילדת, כמדריכה וכמלווה בחדרי הלידה: 

קורס לידה טבעית - הכולל תנועה בלידה, נשימות, עיסוי, שמנים, רפלקסולוגיה, שיאצו, דמיון מודרך, רייקי ועוד. הדרכת הנקה למיילדות בבית הספר האקדמי לסיעוד – שיב"א. אני מדריכה אימהות רבות להנקה ולטיפול ראשוני ביילוד. הדרכת התעמלות לנשים בהריון ואחרי לידה - את לימודי בתחום ביצעתי במכון וינגייט ואני מאמנת נשים רבות בהיריון ולאחר הלידה, וכל אישה בגילאיי 20-55 שמעוניינת לחזק את הגוף, להפחית כאבי גב/ מפרקים, למנוע כאב, ולהרגיש רעננה ומלאת אנרגיה. האימונים מתקיימים במסגרת חוגי התעמלות קבוצתיים ובאופן פרטני, כחלק מקידום בריאות האישה. 

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ודבר בטלפון, במייל, בצור קשר ובדף הפייסבוק שלי.

בברכה :) 

רונה לי רויטל מזרחי